Forum Łowców Sumów

MIEJSCE DLA WĘDKARZY WYZNAJĄCYCH ZASADĘ FAIR PLAY - BYĆ SUMIARZEM OZNACZA PODZIWIAĆ NIE ZABIJAĆ
Teraz jest sobota, 4 lip 2020, 14:58
*

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 16 lip 2010, 13:14 

Blog: Wyświetl Bloga (0)
:( :( :(
Z przykrością informuje, że mimo szczerych chęci, przygotowanego pontonu i osprzętu!!! i lodówki pełnej wątróbki, nie udało mi się odwołać wyjazdu służbowo-rodzinnego, więc pozostaje mi życzyć wielkich kabanów na wędkach i czekam na relację w poniedziałek.
Kolejnym razem nie odpuszczę
pozdrówka
zębaty

PostNapisane: wtorek, 20 lip 2010, 19:01 

Obrazki: 42
Mimo braku wynikow ciesze sie ze zlot sie udal :) zaluje ze nie moglem byc z wami ale kolejnego juz nie odpuszcze :) Czekam na info odnosnie miejsca i daty a tym czasem kolejna nocka na warcie mnie czeka :)

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: wtorek, 20 lip 2010, 21:22 
No to pierwsze koty za płoty.

Na początku chciałbym wszystkim obecnym na zlocie serdecznie podziękować za tak liczne przybycie. Bardzo miło było was poznać i mam nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy mogliśmy razem pogawędzić i wymienić się doświadczeniami.

Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze. Oczywiście jeśli macie jakieś wnioski, uwagi co można poprawić aby było jeszcze lepiej śmiało walcie, bardzo jestem ciekaw waszej opinii.

W kilku zdaniach...

Pierwsze osoby przybyły w czwartek i od razu zajęli się najpilniejszymi sprawami... otworzeniem torby z piwem, rozbiciem obozowiska, montaż zestawów, piwo, piwo i ... przyjechał Sabbat no i się zaczęło. Koleżka w ciągu godziny zdążył wyciągnąć moje auto(które jak na ubiegłorocznym zlocie zakopałem przy próbie przeprawy przez grzęzawisko), założyć się ze mną (nie napiszę o co bo to kompromituje go jako mężczyznę) i zakopać swoje audi 80 na tyle skutecznie, ze nie mógł wyjść z auta. To co się zdarzyło później to prawdziwa poezja. Pozostawiony sam sobie wezwał na pomoc znajomego traktorzystę który także się zakopał... po 2 godz. Sabbat ze swoim towarzyszem niedoli wrócili do obozowiska.
W piątek zaczęli przybywać kolejni goście i tak po południu zajmowaliśmy już jakieś 200m brzegu.
Część ekipy wyruszyła pontonem na podbój okolicznych głębin(jak się później okazało była to pogoń za fatamorganom). Matuszka Wisła pokazała klasę i większość koryta zasypała grubą warstwą piachu. Jedynie przy brzegach było głębiej. Reszta jak stadko lwów wylegiwała się w cieniu bacząc na to aby zanadto się nie przemęczać. Z nadejściem nocy ożywiliśmy się nieco aby po kilku godzinach umęczeni dyskusjami o sumowych podróżach paść wykończeni na pysk w namiotach...
Tak dzień za dniem dopłynęliśmy do niedzieli i... przyszło się nam pożegnać wracając do szarej rzeczywistości.
Raz jeszcze dziękuję wam wszystkim!!!!

Oczywiście tak jak obiecałem ten zlot nie był ostatnim w tym roku. Już niedługo podam informację odnośnie kolejnego spotkania Łowców Sumów.

Czuwaj

PostNapisane: środa, 21 lip 2010, 11:09 

Obrazki: 20
Wszystko co napisałeś pięknie opisuje nasze spotkanie.... Mam małą prośbę, przy wybieraniu kolejnej miejscówki wybierz dojazd bliżej wody, bo jak bacznie każdy z nas doświadczył ciężko było znosić te wszystkie menele, ale było warto...

CZEKAMY NA KOLEJNY ZLOT

PostNapisane: środa, 28 lip 2010, 07:28 

Właśnie wróciłem do chatki, na zlot tak jak zapowiadałem wybierałem się ostro, sprzęt woziłem w samochodzie w czasie delegacji nawet do urzędów powiatowych :D, ale... niestety :( -nie udało się, wywaliło mnie w tych dniach dalekooooo..... mam nadzieję że kolejny zjazd zaliczę, ciekawi mnie gdzie tym razem? Może na Bugu? Pozdrawiam - życząc nam wszystkich wytrwałości.

PostNapisane: czwartek, 29 lip 2010, 11:04 
Mam dla was taki mały smaczek ze zlotu. Jest nim filmik nagrany przez Salmo.. w roli głównej(choć nie widać twarzy) gwiazda polskiej sceny muzycznej i wielkiego kina Sabbat...

Nadmienię, że tym wyczynem przegrał bardzo ciekawy zakład...ze mną

http://www.youtube.com/watch?v=qxorXJbsT8Y

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]