Forum Łowców Sumów

MIEJSCE DLA WĘDKARZY WYZNAJĄCYCH ZASADĘ FAIR PLAY - BYĆ SUMIARZEM OZNACZA PODZIWIAĆ NIE ZABIJAĆ
Teraz jest poniedziałek, 14 paź 2019, 17:32
*

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 12 paź 2015, 16:49 

Blog: Wyświetl Bloga (0)
Ostatnio spróbowałem czegoś takiego. Długość od kotwicy 110cm. Uzbrojony nim został nieco ponad kilowy karpik. Po dwóch dniach i jednej nocy pracy nic nie splątał. Ciężarek 200g na 440gramowym spławiku
Załącznik:
Mój zestaw końcowy.jpg
Mój zestaw końcowy.jpg [ 1.65 MiB | Przeglądane 592 razy ]

A o to wynik :)

Załączniki:
20151004_104623.jpg
20151004_104623.jpg [ 214.93 KiB | Przeglądane 592 razy ]

PostNapisane: sobota, 17 paź 2015, 10:44 
Site Admin

Obrazki: 460
Niestety japońce to rybki lubiące plątać zestawy i wyjątkowo dobrze im to wychodzi:) Japoniec to ryba która żyje i żeruje przy dnie i zawsze będzie tam chciał płynąć. Ja osobiście pierwszą kotwicę (w Twoim przypadku hak dał bym na grzbiet, ale pomiędzy ogonem a płetwą, drugą kotwicę pod płetwę odbytową. Spróbuj też rozwiązania - pierwsza kotwica pod płetwę odbytową a druga pod piersiową. I tak na koniec... Fajny hak, ale do pelletu. Możesz przez niego stracić piękną rybę. Kup mocne żywcowe haki nie będziesz potem sobie pluł w brodę że piękna rybka poszła :)

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: środa, 21 paź 2015, 17:54 

BYNIO napisał(a):
Niestety japońce to rybki lubiące plątać zestawy i wyjątkowo dobrze im to wychodzi:) Japoniec to ryba która żyje i żeruje przy dnie i zawsze będzie tam chciał płynąć. Ja osobiście pierwszą kotwicę (w Twoim przypadku hak dał bym na grzbiet, ale pomiędzy ogonem a płetwą, drugą kotwicę pod płetwę odbytową. Spróbuj też rozwiązania - pierwsza kotwica pod płetwę odbytową a druga pod piersiową. I tak na koniec... Fajny hak, ale do pelletu. Możesz przez niego stracić piękną rybę. Kup mocne żywcowe haki nie będziesz potem sobie pluł w brodę że piękna rybka poszła :)

W przyszłym sezonie spróbuję tak jak mówisz podczepić żywca i zobaczymy jakie wyniki będą.... w plątaniu oczywiście. Ten hak z fotki to Owner 10/0

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]